Sāpes locītavās?

Voltaren - kustību prieks

Voltaren Emulgel 23,2 mg/g 12 stundu gels ir īpaši paredzēts cilvēkiem, kam ir hroniskas sāpes locītavās. Atšķirībā no tabletēm, kuras vispirms nonāk vēderā, Voltaren Emulgel 23,2 mg/g 12 stundu gels uzsūcas tieši locītavā, atvieglojot locītavu sāpes līdz pat 12 stundām. Locītavu sāpju atvieglošanai visas dienas garumā gels jālieto vien 2 reizes dienā – no rīta un vakarā.*
Voltaren
Emulgel 23,2 mg/g gels
Locītavu, muguras un muskuļu sāpju vai iekaisuma gadījumā.
Pieejams 50 g, 100 g un 150 g tūbiņās.

Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gels nodrošina līdz pat 12 stundām ilgu sāpju remdinošu iedarbību (jāuzklāj 2 reizes dienā - no rīta un vakarā). Tas viegli jāiemasē ādā sāpošajā apvidū. Nepieciešamais daudzums atkarīgs no sāpīgās vietas lieluma: 2 g līdz 4 g (no ķirša līdz valrieksta lielumam) pietiek 400 – 800 cm2 liela laukuma ieziešanai. Pēc uzklāšanas rūpīgi jānomazgā rokas, izņemot, ja tās ir ārstējamā vieta.

Fiziskas sāpes reizi pa reizei izjūt ikviens cilvēks, taču būtiski, ka diviem no trim cilvēkiem (67%) tās ievērojami samazina dzīves kvalitāti – gan no fiziskā, gan emocionālā aspekta. Lai gan sāpes ir visai personiska pieredze, tās ietekmē ne vien cilvēku, kurš cieš no diskomforta, bet arī apkārtējos. Šādi rezultāti iegūti pirmajā šāda veida globālā pētījumā, ko veica uzņēmums GSK Consumer Healthcare ar Voltaren zīmola atbalstu.

Pētījumā piedalījās vairāk nekā 7000 cilvēku vecumā virs 18 gadiem no vairāk nekā 14 valstīm 4 kontinentos. Pētījuma rezultātā iegūtais globālais sāpju indekss liecina, ka 88% pieaugušo visā pasaulē piedzīvo fiziskas sāpes, un vairāk nekā puse (65%) cieš no sāpēm vismaz reizi nedēļā. Pētījumā konstatēts, ka sāpju izraisītā “ķēdes reakcija” ir plaši izplatīta, un pētījuma dalībnieki no visām valstīm atzinuši, ka sāpes negatīvi ietekmē viņu sociālo dzīvi katru dienu (72%).

Piemēram, divas trešdaļas (67%) vecāku uzskata, ja nebūtu fizisku sāpju, viņi spētu labāk pildīt savus pienākumus. Gandrīz puse pētījuma dalībnieku (49%) ikdienas sūdzību, piemēram, muguras sāpju, kakla zonas sasprindzinājuma un muskuļu sāpju, dēļ bērnus var pacelt ar grūtībām, 60% sāpes apgrūtina rotaļāšanos ar bērniem un 41% pavadīšanu uz skolu. Šīs nepatīkamās sajūtas ietekmē arī respondentu intīmo dzīvi (64%). Vairāk nekā puse (52%) respondentu atzīst, ka regulāru sāpju dēļ viņi jūtas mazāk pievilcīgi, un 49% jūtas vainīgi partnera priekšā.

Strādājošie cilvēki jūt, ka sāpes negatīvi ietekmē viņu karjeru (78%). 61% atzīst, ka nespēj darbā koncentrēties, bet gandrīz puse (48%) pilnībā zaudē darba spējas. Rezultāts ir ilgstošas darbnespējas lapas un šķietams motivācijas trūkums lielākajai daļai strādājošo cilvēku.

Pētījumā arī parādīts, kā dažādās valstīs atšķiras cilvēku reakcija uz sāpēm:
Ķīnā cilvēki par sāpēm sūdzas visbiežāk, un 71% no populācijas ir gatavi par tām runāt. Krievijā, Polijā un Lielbritānijā cilvēki savus pārdzīvojumus pārsvarā patur pie sevis. Aizkaitinājumu sāpju dēļ visbiežāk izjūt itāļi (52%).

Vairums ķīniešu un krievu (attiecīgi 65% un 59%) uzskata sāpes par vājuma pazīmi pretstatā Polijas (30%), Vācijas (31%) un Saūda Arābijas (44%) iedzīvotājiem. Saūda Arābijā 66% cilvēku uzskata, ka sāpes ir intensīvu sportisku aktivitāšu rezultāts, bet Zviedrijā šim apgalvojumam piekrīt tikai 15% respondentu.

Sāpju indekss
Kontaktinformācija
GlaxoSmithKline Latvia SIA

Duntes iela 3, Rīga, LV-1013, Latvija,

tel. +371 67312687

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Par zāļu lietošanu konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.